Home / O nas

O nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę hiszpańskiej firmy Ecorepost, skupiającą się na dostawie i instalacji rozwiązań zasilania i wykorzystywania czystej energii (Pure Energy Power), posiadającą w swojej ofercie wolne (AC) i szybkie (DC) ładowarki do samochodów elektrycznych, który pozwoli Państwu poznać i poczuć moc płynącą z prądu wykorzystywanego nie tylko do typowych rozwiązań pomagających nam w życiu codziennym ale i w samochodzie elektrycznym.

Oferujemy punkty ładowania pojazdów elektrycznych wraz z instalacją i w najlepszej cenie. Punkty ładowania, które oferujemy są kompatybilne z wszystkimi złączami i markami pojazdów.
Jeśli masz samochód elektryczny i myślisz, że możesz zaoszczędzić więcej energii, masz rację, dzięki postępowi technologicznemu jest to teraz możliwe. I nie tylko, możesz również zaoszczędzić pieniądze na rachunku za prąd zaopatrując się w oferowane przez nas produkty.

Firma Ecorepost zajmuje się projektowaniem, produkcją, instalacją i konserwacją infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych, działającą w Hiszpanii i Kolumbii a teraz także w Polsce.
Stawiając na rozwój międzynarodowy, Ecorepost zaangażowany jest w zdobywanie rynków Ameryki Łacińskiej, czego efektem jest najbliższe otwarcie oddziałów w Meksyku, Panamie, Urugwaju, Ekwadorze i Peru.
Firma angażuje się także w działania na rzecz zrównoważonej mobilności i ochrony środowiska, organizując konferencje i szkolenia na uczelniach.